Rozpoczęło się dwudniowe ćwiczenie powiatowe pk.”GRANICA-2022”

Dziś rozpoczęło się dwudniowe ćwiczenie powiatowe pk.”GRANICA-2022”.

W ramach ćwiczeń o godz. 7.30 w starostwie rozpoczęła się Akcja Kurierska, w ramach której do urzędów gmin zostały rozdysponowane karty powołania. Również w godzinach porannych, w ramach treningu został uruchomiony Stały Dyżur Starosty Gołdapskiego.

O godzinie 10:00 w sali konferencyjnej starostwa odbyło się zwołane przez starostę Marzannę Wardziejewską w trybie pilnym posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, podczas którego przedstawiona została obecna sytuacja.

*Prosimy o zachowanie spokoju, tylko ćwiczymy.

Zwołane przez starostę Marzannę Wardziejewską w trybie pilnym posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego.