Roczne podsumowanie działalności gołdapskich funkcjonariuszy

25 stycznia w obecności komendanta wojewódzkiego Policji insp. Tomasza Klimka odbyło się roczne podsumowanie działalności gołdapskich funkcjonariuszy.

Odprawę otworzył komendant KPP insp. Robert Marciniak, który przedstawił dane statystyczne i podsumował rok działalności naszych funkcjonariuszy. W sumie w roku 2016 podjęli 3686 interwencji.

Dzięki ich ciężkiej pracy mamy powody do dumy. Wykrywalność ogólna przestępstw w naszym powiecie wyniosła w ubiegłym roku 84,3% (przy średniej wojewódzkiej 67,6%). Pod względem wykrywalności przestępstw o charakterze kryminalnym nasza jednostka ulokowała się na pierwszym miejscu w województwie, z wynikiem 79,8%.

Obecna na odprawie wicestarosta gołdapski Grażyna Barbara Senda pogratulowała funkcjonariuszom tak dobrych wyników. Od wielu lat gołdapska Policja podejmuje skuteczne działania, co przekłada się na bezpieczeństwo mieszkańców naszego powiatu.

Fot. Goldap.org.pl