Regionalny Konkurs „Przysłowia i rymowanki polskie”

W piątek, 26 marca 2021 r. odbył się Regionalny Konkurs „Przysłowia i rymowanki polskie”, wzięło w nim udział łącznie dziesięciu uczniów z Zespołu Placówek Edukacyjno – Wychowawczych w Gołdapi oraz ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego nr 1 w Suwałkach. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Starosta Gołdapski Marzanna Wardziejewska, dzięki której zakupiono atrakcyjne nagrody dla uczestników, za co serdecznie dziękujemy. Ze względu na sytuację związaną z COVID – 19 nie mogliśmy gościć u siebie uczniów z Suwałk, konkurs odbył się zdalnie.

A oto wyniki:

Jędrzej Wojtkowski, Piotr Rogucki z SOSW nr 1 w Suwałkach – I miejsce

Gracjan Ludtke z ZPEW w Gołdapi – II miejsce

Weronika Bąk z ZPEW w Gołdapi – III miejsce

Karolina Zielińska z SOSW nr 1 w Suwałkach- wyróżnienie

Pozostali uczestnicy to: Jakub Wrocławski, Dominik Choroszko z SOSW nr 1 w Suwałkach oraz Julia Staniaszek, Martyna Jasińska, Adrian Zarzecki z ZPEW w Gołdapi.

Wszyscy uczestnicy wkrótce otrzymają nagrody oraz dyplomy, a panie przygotowujące uczniów podziękowania. Serdecznie gratulujemy.

Zespół Placówek Edukacyjno – Wychowawczych w Gołdapi