Przyjdź do starostwa i załóż Profil Zaufany!

W dniach 2-3 września jesteśmy do dyspozycji. Pomożemy założyć i wytłumaczymy jak działa Profil Zaufany 🙂 Zapraszamy – wejście od strony parkingu Starostwa Powiatowego w Gołdapi.

Co to jest Profil Zaufany?

Profil Zaufany to bezpłatna metoda potwierdzania tożsamości obywatela w systemach elektronicznej administracji. Profil zaufany działa jak odręczny podpis. Możesz dzięki niemu wysyłać przez internet dokumenty i wnioski do różnych urzędów (np. wnieść podanie, odwołanie, skargę)

Profil Zaufany potwierdza tożsamość Obywatela  — podpis potwierdzony profilem zaufanym, podobnie jak kwalifikowany podpis elektroniczny, skutecznie zastępuje w kontaktach z podmiotami publicznymi podpis własnoręczny.

Co załatwisz dzięki Profilowi Zaufanemu?

…i załatwisz wiele innych spraw urzędowych wymagających potwierdzenia tożsamości.

Zapraszamy 🙂