Przechodni puchar starosty kolejny raz w rękach gołdapskich policjantów

W sobotę, 1 kwietnia na hali OSiR w Gołdapi rozegrał się VI Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Gołdapi. Organizatorem zawodów byli miejscowi funkcjonariusze Policji.

W rywalizacji udział wzięło 7 drużyn piłkarskich: funkcjonariusze Straży Granicznej z Gołdapi, żołnierze gołdapskiej Jednostki Wojskowej, miejscowi samorządowcy oraz policjanci z Komend Powiatowych z Węgorzewa, Augustowa, Ełku i Gołdapi.

Turniej rozegrano w systemie każdy z każdym.  W finale znalazła się ekipa policjantów z Gołdapi i miejscowych samorządowców. Zwycięzcą kolejny rok z rzędu została drużyna organizatorów turnieju. Najlepszym piłkarzem turnieju został Łukasz Romanowski z Gołdapi, który strzelił siedem bramek, a najlepszym bramkarzem zawodnik  Straży Granicznej Michał Piersa. Starosta gołdapski Andrzej Ciołek przekazał zawodnikom gratulacje i wyrazy uznania za waleczną postawę i determinację. Tradycyjnie już przekazał na ręce zwycięskiej drużyny przechodni „Puchar Starosty Gołdapskiego”.

Wszystkie zespoły otrzymały dyplomy i pamiątkowe puchary.

Gratulujemy zwycięzcom walecznej postawy, a organizatorom udanej imprezy.

fot. KPP

Comments are closed.