Promocja obiektów turystycznych

W publikacji „Turystyka wiejska” zostaną zamieszczone informacje na temat obiektów turystyki wiejskiej oraz członków Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych z Warmii i Mazur.

Jest to forma promocji regionu Warmii i Mazur poprzez popularyzację turystyki wiejskiej oraz zagród edukacyjnych pośród turystów przez dystrybucję na krajowych oraz zagranicznych targach turystycznych oraz w Wojewódzkim Centrum Informacji Turystycznej. Publikacja jest platformą łączącą obiekt turystyki wiejskiej z użytkownikiem poprzez prezentację ofert turystyki wiejskiej.

Na mapie zamieszczone będą oferty: skategoryzowanych przez Polską Federację Turystyki Wiejskiej „Gospodarstwa Gościnne” obiektów turystyki wiejskiej z Warmii i Mazur; obiektów/członków Sieci Zagród Edukacyjnych z Warmii i Mazur; laureatów konkursu Agro-Eko-Turystycznego Zielone Lato.

Zamieszczenie ofert jest bezpłatne. Organizatorami przedsięwzięcia są Departament Turystyki Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie oraz Warmińsko-Mazurska Regionalna Organizacja Turystyczna.

WYPEŁNIJ ANKIETĘ 

Więcej informacji:
Warmińsko-Mazurska Regionalna Organizacja Turystyczna
ul. Staromiejska 1, 10-017 Olsztyn
tel/fax +48 89 535 35 65/66

 

źródło: http://www.warmia.mazury.pl/obszary-wiejskie/5852-wypromuj-obiekty-turystyczne

 

 

 

 

Comments are closed.