Powiat Gołdapski pozyskał kolejne zewnętrzne środki. Do budżetu trafi ponad 170 tys. zł

Poznaliśmy listę rankingową projektów, które otrzymają dofinansowanie w ramach kolejnej edycji Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020. Aż dwa wnioski złożone przez Powiat Gołdapski  (na 7 zakwalifikowanych z województwa warmińsko-mazurskiego) otrzymają dofinansowanie.

Pierwszy z nich to kontynuacja znanego już projektu „Razem pod parasolem prawa – II edycja”, które Starostwo realizuje wspólnie z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gołdapi. Wartość projektu to 84.920,00 zł, z czego dotacja wynosi 72.120,00 zł. Wartość drugiego projektu pn. ON,TY i JA RAZEM NA SZLAKU BEZPIECZEŃSTWA POWIATU GOŁDAPSKIEGO, realizowanego wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Gołdapi wynosi 152.835,00 zł, a wartość uzyskanego dofinansowania to 99.985,00 zł.