XXXVII (37) posiedzenie Zarządu Powiatu w Gołdapi

Proponowany porządek obrad XXXVII (37) posiedzenia
w dniu 10 stycznia 2020 roku o godz. 09.00

2. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w sprawie:
    1. planu finansowego zadań z zakresu administracji rządowej oraz innych zadań zleconych powiatowi odrębnymi ustawami w roku 2020 – referuje Skarbnik Powiatu,
    2. ustalenia na 2020 rok planu dofinansowania form doskonalenia zawodowego nauczycieli szkół i placówek oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Gołdapski – referuje Główny specjalista ds. edukacji.
  3. Rozpatrzenie wniosku w sprawie przyjęcie sprawozdania z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach prowadzonych przez powiat gołdapski w 2019r. – referuje Główny specjalista ds. edukacji.
  4. Rozpatrzenie wniosku w sprawie ogłoszenie otwartego konkursu ofert na realizację w formie wsparcia zadań publicznych Powiatu Gołdapskiego w 2020 r. – referuje Naczelnik Wydziału Promocji i Rozwoju Powiatu.
  5. Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na zadania publiczne Powiatu Gołdapskiego z zakresu prac konserwatorskich, restauratorskich lub robót budowlanych przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków położonych na terenie Powiatu Gołdapskiego, których realizację w roku 2020 wspiera Powiat Gołdapski – referuje Naczelnik Wydziału Promocji i Rozwoju Powiatu.