XX (20) posiedzenie Komisji Planowania, Budżetu, Finansów, Promocji Powiatu, Gospodarki, Ochrony Środowiska, Zdrowia, Oświaty i Polityki Społecznej

Zapraszamy na XX (20) posiedzenie:
Komisji Planowania, Budżetu, Finansów, Promocji Powiatu, Gospodarki,
Ochrony Środowiska, Zdrowia, Oświaty i Polityki Społecznej.
które odbędzie się w Starostwie Powiatowym w Gołdapi, ul. Krótka 1 w sali nr 2
w dniu 28 stycznia 2020 roku o godz. 16.00

Porządek posiedzenia:

1. Otwarcie posiedzenia.
  2. Przedstawienie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z XIX (19) posiedzenia Komisji.
  4. Informacja dotycząca funkcjonowania Samodzielnego Publicznego Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego w Gołdapi – referuje Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego w Gołdapi.
  5. Informacja z działalności GoldMedica Sp. z. o.o. w Gołdapi – referuje Prezes GoldMedica Sp. z. o.o. w Gołdapi.
  6. Przyjęcie sprawozdania z pracy Rady Powiatu w roku  2019 – referuje Przewodnicząca Rady Powiatu.
  7. Przyjęcie sprawozdania z prac Komisji Stałej Rady Powiatu w roku 2019 – referuje Przewodniczący/a Komisji Stałych Rady Powiatu.
  8. Przyjęcie sprawozdania z prac Komisji Rewizyjnej w roku 2019 – referuj Przewodniczący Komisji Rewizyjnej.
  9. Przyjęcie sprawozdania z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku w Powiecie Gołdapskim w roku 2019 – referuje Sekretarz Powiatu.
  10. Przyjęcie sprawozdania z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach prowadzonych przez Powiat Gołdapski w 2019 r. – referuje Główny specjalista ds. Edukacji.
  11. Przyjęcie projektów uchwał Rady Powiatu w sprawach:
    1. udzielenia pomocy finansowej w formie dotacji celowej Powiatowi Oleckiemu na dofinansowanie kosztów związanych z utrzymaniem portalu turystycznego Krainy EGO Ełk-Gołdap-Olecko – referuje Naczelnik Wydziału Promocji i Rozwoju Powiatu,
    2. zmian budżetu Powiatu Gołdapskiego w roku 2020 – referuje Skarbnik Powiatu,
  14. Wnioski Komisji.
  15. Zamknięcie posiedzenia.

W myśl art. 22 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r, o samorządzie powiatowym (tj. Dz. U. z 2019 r., poz. 511) pracodawca obowiązany jest zwolnić radnego od pracy zawodowej w celu umożliwienia radnemu brania udziału  w pracach  organów powiatu.

Przewodniczący Komisji
Planowania, Budżetu, Finansów,