XCVI (96) posiedzenie Zarządu Powiatu w Gołdapi

Proponowany porządek obrad XCVI (96) posiedzenia
w dniu 17 listopada 2021 roku o godz. 08.00

2. Przyjęcie protokołów z XCII (92), XCIII (93), XCIV (94), XCV (95) posiedzenia Zarządu Powiatu.
  3. Przedstawienie informacji o wykonanych zadaniach inwestycyjnych i remontach na drogach powiatowych w roku 2021 oraz informacji dotyczących przygotowania do sezonu zimowego referuje Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Gołdapi.
  4. Przedstawienie informacji o remontach i inwestycjach przeprowadzonych w roku 2021 na obiektach będących w zasobie Powiatu Gołdapskiego oraz o pozyskanych środkach zewnętrznych oraz ich wykorzystaniu w porównaniu do roku poprzedniego – referują:

– Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Gołdapi,

– Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Gołdapi,

– Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gołdapi.

1. Podjęcie uchwał Zarządu Powiatu w sprawie:
    1. wyrażenia zgody na zwolnienie wychowanków Bursy Szkolnej w Zespole Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Gołdapi z opłaty za zakwaterowanie – referuje Dyrektor Zespołu Placówek Edukacyjno – Wychowawczych w Gołdapi,
    2. nabycia przez Powiat Gołdapski niezabudowanej nieruchomości gruntowej, stanowiącej własność osoby fizycznej, położonej w obrębie Dąbrówka Polska gmina Banie Mazurskie przeznaczonej pod drogę powiatową – referuje Geodeta Powiatowy.
  2. Przyjęcie projektów uchwał Rady Powiatu w sprawie:
    1. ustalenia na rok 2022 wysokości opłat za usunięcie pojazdu z drogi i jego przechowywanie na parkingu strzeżonym oraz wysokości kosztów powstałych w razie odstąpienia od usunięcia pojazdu – referuje Naczelnik Wydziału Komunikacji i Transportu,
    2. zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Gołdapskiego na lata 2021–2037 referuje Skarbnik Powiatu,
    3. zmian budżetu powiatu w roku 2021- referuje Skarbnik Powiatu.