XCI (91) posiedzenie Zarządu Powiatu w Gołdapi

Proponowany porządek obrad XCI (91) posiedzenia

w dniu 22 września 2021 roku o godz. 0800

2. Przyjęcie protokołów z LXXXVIII (88), LXXXIX (89) posiedzenia Zarządu Powiatu.
  3. Rozpatrzenie wniosku w sprawie ogłoszenia „ Otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej oraz świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie powiatu gołdapskiego w 2022 roku – referuje Naczelnik Wydziału Promocji i Rozwoju Powiatu.
  4. Zapoznanie się z informacją dotyczącą przebiegu letniego sezonu turystycznego w 2021 w Powiecie Gołdapskim – referują: Komendant Powiatowy Policji w Gołdapi, Komendant Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Gołdapi, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gołdapi.
  5. Zapoznanie się z informacją o funkcjonowaniu szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2020/2021 – referują: Dyrektor Poradni Psychologiczno–Pedagogicznej w Gołdapi, Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Gołdapi, Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Gołdapi, Dyrektor Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Gołdapi.
  6. Zapoznanie się z informacją dotyczącą przygotowania placówek oświatowych do roku szkolnego 2021/2022 referują: Dyrektor Poradni Psychologiczno–Pedagogicznej w Gołdapi, Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Gołdapi, Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Gołdapi, Dyrektor Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Gołdapi.
  7. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w sprawie użyczenia nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Gołdapskiego – referuje Dyrektor Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych
    w Gołdapi.
  8. Przyjęcie projektów uchwał Rady Powiatu w sprawie:
    1. przyjęcia „Programu współpracy powiatu gołdapskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust 3. ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie”, na rok 2022 – referuje Naczelnik Wydziału Promocji i Rozwoju Powiatu,
    2. zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Gołdapskiego na lata 2021–2037 referuje Skarbnik Powiatu,
    3. zmian budżetu powiatu w roku 2021 – referuje Skarbnik Powiatu.