LII (52) posiedzenie Zarządu Powiatu w Gołdapi

Proponowany porządek obrad LII (52) posiedzenia
w dniu 15 lipca 2020 roku o godz. 900

2. Rozpatrzenie wniosku Stowarzyszenia Emerytowanych Policjantów w Gołdapi w sprawie wyrażenia zgody na zmianę terminu realizacji zadania publicznego „Obóz harcerski w Bieszczadach” oraz zaakceptowanie zaktualizowanego harmonogramu i budżetu do realizacji zadania – referuje Naczelnik Wydział Promocji i Rozwoju Powiatu.
  3. Rozpatrzenie wniosku Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych Nadzieja w Lisach wyrażenia zgody na zmianę terminu realizacji zadania publicznego „Zażynki w Lisach” oraz zaakceptowanie zaktualizowanego harmonogramu i budżetu do realizacji zadania – referuje Naczelnik Wydział Promocji i Rozwoju Powiatu.
  4. Podjęcie uchwał Zarządu Powiatu w sprawie:
    1. powołania komisji egzaminacyjnej dla nauczyciela ubiegającego się o stopień nauczyciela mianowanego – referuje Główny specjalista ds. edukacji,
    2. zmian budżetu powiatu w roku 2020 – referuje z-ca Głównego Księgowego.

wz. STAROSTY

Andrzej Ciołek