CXLVI (146) posiedzenia Zarządu Powiatu w Gołdapi

Proponowany porządek obrad CXLVI (146) posiedzenia
w dniu 26 kwietnia 2023 roku o godz. 09.00

2. Rozpatrzenie wniosku w sprawie ustanowienia, na czas nieoznaczony trwałego zarządu do niezabudowanych nieruchomości gruntowych, oznaczonych numerami ewidencyjnymi działek: – 235/2 o pow. 0,0096 ha i 309/4 o pow. 0,0029 ha, – 385/35 o pow. 0,0887 ha, położonych w obrębie Żytkiejmy gmina Dubeninki, stanowiących własność Powiatu Gołdapskiego – referuje Naczelnik Wydziału Geodezji i Nieruchomości w Gołdapi.
  3. Podjęcie uchwał Zarządu Powiatu w sprawie:
    1. przyjęcia informacji o wykonaniu w 2022 roku planu finansowego dla wydzielonego rachunku Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 Powiatu Gołdapskiego – referuje Skarbnik Powiatu,
    2. przyjęcia informacji o wykonaniu w 2022 roku planu finansowego dla wydzielonego rachunku Funduszu Pomocy Powiatu Gołdapskiego – referuje Skarbnik Powiatu,
    3. przyjęcia kwartalnej informacji o wykonaniu budżetu Powiatu Gołdapskiego za I kwartał 2023 roku – referuje Skarbnik Powiatu,
    4. zmiany budżetu na rok 2023 – referuje Skarbnik Powiatu,
    5. sporządzenia skonsolidowanego bilansu Powiatu Gołdapskiego – referuje Skarbnik Powiatu.