CXL (140) posiedzenie Zarządu Powiatu w Gołdapi

Proponowany porządek obrad CXL (140) posiedzenia Zarządu Powiatu w Gołdapi
w dniu 24 lutego 2023 roku o godz. 14:45 (po zakończeniu LXIV (64) Sesji Rady Powiatu w Gołdapi)

2. Przyjęcie projektów uchwał Rady Powiatu w sprawie:
    1. zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Gołdapskiego na lata 2023–2039 – referuje Skarbnik Powiatu.
    2. zmian budżetu Powiatu Gołdapskiego w roku 2023 – referuje Skarbnik Powiatu.
    3. przyjęcia Regulaminu korzystania ze strzelnicy wirtualnej w Zespole Szkół Zawodowych w Gołdapi – referuje Sekretarz Powiatu.
    4. udzielenia pomocy rzeczowej Gminie Popelnastie, Soborna 3, 28062 Popelnastie, Rejon Aleksandryjski, Obwód Kirowohradzki w Ukrainie – referuje Sekretarz Powiatu.
  3. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w sprawie upoważnienia Dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych w Gołdapi do reprezentowania Powiatu Gołdapskiego w zakresie realizacji i rozliczenia umowy w ramach projektu : „Utworzenie strzelnicy wirtualnej” w związku z ogłoszonym przez Ministra Obrony Narodowej konkursem ofert pn.: „Strzelnica w powiecie” – referuje Sekretarz Powiatu.