CIX (109) posiedzenie Zarządu Powiatu w Gołdapi

Proponowany porządek obrad CIX (109) posiedzenia

w dniu 16 marca 2022 roku o godz.8.00

2. Przyjęcie protokołów z CVI (106), CVII (107), CVIII (108) posiedzenia Zarządu Powiatu.
  3. Przyjęcie sprawozdanie z przeprowadzonych remontów i modernizacji w Domu św. Faustyny
    „Nie lękajcie się” w Gołdapi w 2021 roku – referuje Dyrektor Domu św. Faustyny
    „Nie lękajcie się”.
  4. Zatwierdzenie sprawozdania Dyrektora Domu św. Faustyny „Nie lękajcie się” Caritas Diecezji Ełckiej w Gołdapi za okres 01.01.2021-31.12.2021 r. z realizacji zadania publicznego „Prowadzenia całodobowej placówki opiekuńczo – wychowawczej typu socjalizacyjnego łączącej zadania o charakterze interwencyjnym”– referuje Dyrektor Domu św. Faustyny „Nie lękajcie się”.
  5. Przyjęcie sprawozdania z działalności Zarządu Dróg Powiatowych w Gołdapi za 2021 rok
    w porównaniu do roku 2020 – referuje Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych.
  6. Przyjęcie informacji o stanie dróg i planu remontów, bieżącego utrzymania dróg i ulic powiatowych na rok 2022 – referuje Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych.
  7. Rozpatrzenie wniosku w sprawie wyrażenie zgody na podjęcie prac zmierzających
    do sprzedaży w drodze bezprzetargowej części nieruchomości wydzielonej z działki, oznaczonej numerem ewidencyjnym 141 o pow. 1,6829 ha, położonej w obrębie Ściborki gmina Banie Mazurskie, która wchodzi w skład drogi powiatowej Nr 1821N (Żabin – Ściborki – Banie Mazurskie) – referuje Naczelnik Wydziału Geodezji i Nieruchomości.
  8. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w sprawie przedstawienia rocznego sprawozdania
    z wykonania budżetu Powiatu Gołdapskiego oraz informacji o stanie mienia Powiatu Gołdapskiego za 2021 r. – referuje Skarbnik Powiatu.
  9. Przyjęcie sprawozdania z działalności Warsztatów Terapii Zajęciowej w Gołdapi za rok – referuje Kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej.
  10. Przyjęcie projektów uchwał Rady Powiatu w sprawie:
  11. oceny działalności Warsztatu Terapii Zajęciowej w Gołdapi – referuje Główny specjalista ds. zdrowia i pomocy społecznej.
  12. określenia zadań i wysokości środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przeznaczonych na zadania w 2022 roku – referuje Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.
  13. zmian budżetu Powiatu Gołdapskiego w roku 2022 – referuje Skarbnik Powiatu.
  14. Przyjęcie bilansu z wykonania budżetu za 2021 r. – referuje Skarbnik Powiatu.