Policjanci uczestniczyli w Eko-Pikniku

W niedzielę między godz. 11:00 a 15:00 na gołdapskim Placu Zwycięstwa podczas Eko-Pikniku policjanci wraz z pracownikami Starostwa Powiatowego promowali bezpieczne zachowania na drodze. Specjalnie dla najmłodszych oraz ich rodziców organizatorzy przygotowali wiele ciekawych atrakcji i niespodzianek z nagrodami.

W niedzielę, w miłej atmosferze na rynku w Gołdapi odbył się „Eko-piknik — dziedzictwo natury i rzemiosła”. Podczas imprezy na mieszkańców czekały różne atrakcje kulturalne i edukacyjne. Gołdapscy policjanci wspólnie z pracownikami Starostwa Powiatowego promowali bezpieczne zachowania w ruchu drogowym. Rozdawano ulotki, promujące przepisy i zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Wielkie zainteresowanie nie tylko najmłodszych uczestników wzbudziły rozdawane gadżety odblaskowe. Stoisko cieszyło się dużą popularnością zarówno wśród mieszkańców, jak również turystów i przyjezdnych.

KPP w Gołdapi