Podsumowanie osiągnięć lotowych gołębi w sezonie 2016

W sobotę, 15 października pod patronatem wojewody warmińsko- mazurskiego Artura Chojeckiego oraz starosty gołdapskiego Andrzeja Ciołka odbyła się doroczna gala podsumowująca osiągnięcia lotowe gołębi w sezonie 2016. Spotkanie zorganizował Olecki Oddział Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych.

Podczas uroczystości w restauracji „ Astra ” w Olecku prezes Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych Oddziału Olecko Andrzej Ciołek wręczył zwycięzcom w poszczególnych kategoriach lotowych puchary i dyplomy. Wśród osób nagrodzonych znalazł się Pan Leszek Rogało, człowiek o wielkim sercu, który równowartość swych nagród przekazał na rzecz chorej dziewczynki. W sposób szczególny wyróżniony został również sam prezes, który otrzymał wyjątkowe podziękowania od całego Zarządu.

Szczególne podziękowania zostały skierowane również do sponsorów, którymi w tym roku byli: Wojewoda Warmińsko – Mazurski Artur Chojecki, Burmistrz Olecka Wacław Olszewski, Starosta Gołdapski Andrzej Ciołek, Państwo Barbara i Piotr Syperek, Pan Adam Margielewski, Pan Henryk Markowski, Pan Henryk Szymański, Pan Krzysztof Mizera, Pan Krzysztof Witkowski, Pan Wojciech Ziobroniewicz, Pan Paweł Fiedorowicz.

Po uroczystej gali odbył się bal dla hodowców i ich osób towarzyszących.

Gratulujemy laureatom i życzymy jeszcze wyższych osiągnięć lotowych gołębi w kolejnych sezonach.

WYNIKI LOTÓW 2016

GOŁĘBIE DOROSŁE

TYTUŁ KAT. A KAT. B KAT. C KAT. D KAT. M KAT. R
MISTRZ Grzegorz Baranowski Andrzej Fiedorowicz Marzanna Łabanowska Leszek Rogało Leszek Rogało Wojciech Sikorski