Pod patronatem honorowym starosty gołdapskiego odbył się kolejny Turniej Piłki Nożnej Halowej Służb Mundurowych. 24 marca na hali OSiR w Gołdapi zaciętą rywalizację stoczyło 6 drużyn: Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi, Komendy Powiatowej Policji w Węgorzewie, Aresztu Śledczego w Suwałkach, 15. Gołdapskiego Pułku Przeciwlotniczego, Placówki Straży Granicznej w Gołdapi oraz drużyna „Samorządowców”.

Zwycięską okazała się drużyna 15. Gołdapskiego Pułku Przeciwlotniczego, drugie miejsce przypadło „Samorządowcom”, trzecie miejsce zajął Areszt Śledczy w Suwałkach. Najlepszym zawodnikiem został Michał Nowak – „Samorządowcy”, najlepszy bramkarz to Łukasz Czarnecki – 15. Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy.

Gratulujemy!