OWES Ełk zaprasza na szkolenie z pisania projektów

Jak napisać dobry projekt? – zapraszamy na szkolenie online z logiki projektowej

Masz ciekawy pomysł, ale nie wiesz jak ubrać go w ramy projektowe? Chcesz się dowiedzieć jak opracować budżet i harmonogram projektu? Zapisz się na szkolenie z logiki projektowej, które organizujemy w dniach 6-7.03 w trybie online.

Temat szkolenia:

„Jak napisać dobry projekt?”

Termin i miejsce:

6-7.03.2021 (sobota, niedziela)

Szkolenie odbędzie się w trybie online na platformie ZOOM

Czas trwania szkolenia:

6 marca godz. 9:00-16:00 (z przerwami), 7 marca godz. 9:00-16:00 (z przerwami)

Zakres tematyczny szkolenia:

W programie szkolenia blok o diagnozie, celach i rezultatach, działaniach, budżecie i harmonogramie – czyli wszystko to, co do napisania dobrego “technicznie” projektu jest niezbędne. Szczegółowy program szkolenia znajduje się poniżej (w załączonych dokumentach).

Grupa odbiorców szkolenia:

Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób, w tym działaczy organizacji pozarządowych, które zastanawiają się nad własną działalnością w obszarze ekonomii społecznej. Zapraszamy również osoby bezrobotne i grupy nieformalne, które szukają swojej drogi zarobkowej, chciałyby rozpocząć działalność gospodarczą lub chcą się dowiedzieć więcej o ekonomii społecznej.

Tryb zgłoszeń:

Aby się zgłosić należy do dnia 01.03 br. (do godziny 12.00) wysłać formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScuXAVdKg4__F71OoAdpmm1H_0TSWK-C_KE5MR1Jp4jWdfaIA/viewform?usp=sf_link

O udziale w szkoleniu decyduje potwierdzenie od Organizatora.

Osoby zakwalifikowane na szkolenie otrzymają na e-maila do wypełnienia deklarację uczestnictwa w projekcie „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku” (jeśli nie wypełniali jej wcześniej). Po odesłaniu skanu na e-maila: paulina.muklewicz@adelfi.pl otrzymają Państwo link umożliwiający udział w szkoleniu.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

W razie dodatkowych pytań lub niejasności związanych ze szkoleniem prosimy o kontakt z Pauliną Muklewicz, tel. 504-660-490.

Program szkolenia 6-7.03

Comments are closed.