Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej zaprasza na bezpłatne seminarium pt. „Pieniądze w organizacji, czyli jak finansować swoje działania”

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej prowadzony przez Stowarzyszenie Adelfi zaprasza na bezpłatne seminarium pt. Pieniądze w organizacji, czyli jak finansować swoje działania.
Zakres tematyczny:

– składki członkowskie – czy naprawdę są potrzebne?

–  darowizny – jak je przyjmować i rozliczać?

–  status OPP i 1,5% – czy to się opłaca?

–  konkursy, granty i dotacje

–  zbiórka publiczna – jak prawidłowo ją zgłosić i rozliczyć

–  crowdfunding – o co w nim chodzi?

–  loteria fantowa

–  działalność odpłatna i gospodarcza w organizacji

–  dofinansowanie miejsc pracy w organizacji

Seminarium poprowadzi wieloletni praktyk – Małgorzata Kratyńska-Ćwikowska, doradca OWES. Od początku kariery zawodowej związana jest z organizacjami pozarządowymi. W Stowarzyszeniu Adelfi pracuje od 2011 r., gdzie wspiera osoby i organizacje w zakładaniu oraz prowadzeniu podmiotów ekonomii społecznej.

Termin i miejsce:

05.06.2024 (środa) w godzinach 16:30 – 20:00

Gołdap, ul. Krótka 1 (Starostwo Powiatowe w Gołdapi)

Grupa odbiorców szkolenia:

Na szkolenie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematyką seminarium, w szczególności organizacje pozarządowe, które zastanawiają się nad własną działalnością w obszarze ekonomii społecznej.

Udział w seminarium jest bezpłatny. Organizator zapewnia poczęstunek (kawa, herbata, ciasto).

W razie dodatkowych pytań lub niejasności związanych z seminarium prosimy o kontakt z Małgorzatą Kratyńską-Ćwikowską drogą elektroniczną (e-mail: malgorzata.cwikowska@adelfi.pl) lub telefoniczną 87 737 78 45.

Seminarium realizowane jest w ramach projektu „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku”, który realizowany jest przez Stowarzyszenie Adelfi w partnerstwie ze Stowarzyszeniem ESWIP i współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.

Serdecznie zapraszamy!

Comments are closed.