Oficjalne rozpoczęcie Programu Gołdapska Karta Seniora

W czwartkowe popołudnie, 1 września 2016 r. starosta gołdapski Andrzej Ciołek spotkał się seniorami, którzy zgłosili chęć udziału w Programie Gołdapska Karta Seniora. Starosta wręczył pierwsze kilkadziesiąt kart, upoważniających ich posiadaczy do skorzystania z promocji i ofert przygotowanych przez Partnerów Programu. Starosta podziękował przedsiębiorcom, którzy przystąpili do Programu. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze i zakończyło się poczęstunkiem przy kawie i herbacie.

Program Gołdapska Karta Seniora skierowany jest do osób, które ukończyły 60 rok życia i mieszkają na terenie powiatu gołdapskiego. Jego celem jest aktywizacja społeczna tychże seniorów poprzez stworzenie i rozwijanie systemu ulg, zwolnień, rabatów umożliwiających większy dostęp do ofert świadczonych przez partnerów programu. Seniorzy po okazaniu Gołdapskiej Karty Seniora będą mogli korzystać z promocji i ofert przygotowanych przez partnerów specjalnie dla nich.

Partnerzy otrzymają naklejkę informującą o honorowaniu Gołdapskiej Karty Seniora, która będzie umieszczona w widocznym miejscu danego sklepu czy przedsiębiorstwa.

Zapraszamy firmy do współpracy poprzez przygotowanie specjalnej oferty lub dostosowanie już istniejącej oferty dla seniorów. Oferta ta może dotyczyć: zniżek na usługi/produkty, bezpłatnych wejść/usług na wybrane produkty/usługi, innych promocji.

Zapraszamy seniorów, którzy ukończyli 60 rok życia i mieszkają na terenie powiatu gołdapskiego do uczestnictwa w programie poprzez złożenie wniosku o wydanie Gołdapskiej Karty Seniora w Biurze Obsługi Mieszkańca w Starostwie Powiatowym w Gołdapi.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem  tel. 087 615 44 16, e-mail: karina.derek@powiatgoldap.pl.

Formularze dla przedsiębiorców i wnioski dla seniorów oraz wykaz Partnerów, którzy udzielają seniorom zniżek :

formularz dla partnerów

wniosek o wydanie karty

Dotychczas do Programu przystąpili następujący partnerzy:

1. SALON FRYZJERSTWA DAMSKO-MĘSKIEGO „GOGO” Grzegorz Kozioł
    Partyzantów 16B, 19-500 Gołdap oferujący 25% rabatu na wszystkie usługi fryzjerskie.
  2. W. „EDAR” Iwona Edyta Glińska ul. Partyzantów 18, 19-500 Gołdap oferujące 50% rabatu na usługę naprawy komputera (z wyłączeniem zakupu nowych części) przy wycenie do 100,00 zł oraz 5% rabatu przy zakupie akcesoriów komputerowych (klawiatury, myszki itp.). www.edarpc.pl
  3. GRAFIT Tadeusz Kudosz Wolności 1A, 19-500 Gołdap oferujący 10% rabatu na wyroby srebrne, 5% rabatu na wyroby złote.
  4. ALFA – PRINT Wacław Karwel Partyzantów 7, 19-500 Gołdap oferujące 5% rabatu na zakupy.
  5. AUTO – MOTO SKLEP MOTORYZACYJNY Wacław Grenda, ul. Paderewskiego 8, 19‑500 Gołdap oferujący 10% rabatu na zakup motocykli i motorowerów, 5% rabatu na zakup rowerów, 10% rabatu na zakup olejów silnikowych.
  6. Przedsiębiorstwo Turystyczne GÓRNY Spółka Jawna Świdry 31 C, 11-500 Giżycko oferujące 50% rabatu na bilet wstępu na Wieżę Widokową przy ul. Paderewskiego 35 w Gołdapi.
  7. Sklep „RÓŻA” Andrzej Samsonowicz Plac Zwycięstwa 6G, 19-500 Gołdap oferujący 5% rabatu na zakupy w kwiaciarni i sklepie zoologicznym.
  8. Tajmax Mieczyński, Gracz, Liszka Spółka Jawna Kazimierza Wielkiego 43, 30‑074 Kraków oferujący 5% rabatu na zakup sprzętu RTV i IT oraz 10% rabatu na zakup sprzętu AGD w sklepie Partner AGD RTV ul. Plac Zwycięstwa 6, 19-500 Gołdap (zniżki nie łączą się z innymi promocjami, rabatami i zniżkami oferowanymi w sklepie). www.partneragdrtv.com.pl
  9. OŚRODEK WCZASOWY TRZY KORONY Tow. Przyjaciół Dzieci 13, 84-104
    Jastrzębia Góra oferujący 10% rabatu na turnusy PAKIET SENIOR oraz 10% rabatu na turnusy świąteczne. www.trzykorony-jastrzebia.pl
  10. SKLEP WIELOBRANŻOWY „KUBUŚ” Sylwia Glińska Armii Krajowej 2, 19-500 Gołdap oferujący 5% rabatu na cały asortyment (zniżki nie łączą się z innymi promocjami, rabatami i zniżkami oferowanymi w sklepie).
  11. KWIACIARNIA ERICA – Firma T.P.H.U. „Wrzos” Hanna Putra‑Johansson Zwycięstwa 18, 19-500 Gołdap oferująca 8% rabatu na kompozycje kwiatowe oraz 5% rabatu na artykuły dekoracyjne.
  12. RESTAURACJA „TURYSTYCZNA” Teresa Uszyńska Królewiecka 8, 19‑500 Gołdap oferująca 5% rabatu na obiad wg karty menu.
  13. KALEJDOSKOP Firma Handlowo-Usługowa Bożena Brodowska Zwycięstwa 9, 19-500 Gołdap oferująca 5% rabatu na cały asortyment.
  14. FIRMA HANDLOWA „WRZOS” Małgorzata Rybak Zwycięstwa 8c, 19-500 Gołdap oferująca 8% rabatu na cały asortyment.
  15. „EL GREDO” Dorota Zawadko Partyzantów 16c, 19-500 Gołdap oferująca 5% rabatu przy zamówieniach (z wyłączeniem piwa).
  16. MAJSTER, MAJSTEREK Wolności 24, 19-500 GołdapZakład Usług Instalacyjno-Budowlanych i Projektowych Janusz Milanowski oferujący 5% rabatu na cały asortyment (zniżki nie łączą się z innymi promocjami oraz nie obejmują produktów firm STIHL i VIKING) www.majstergoldap.pl
  17. P.H.U. „ANIA” Wioletta Samsonowicz ul. Plac Zwycięstwa 13a, 19-500 Gołdap oferujące 3% rabatu na cały asortyment.

regulamin programu gołdapska karta seniora

wzór karty i naklejki