Obchody Dnia Edukacji Narodowej

Obchodzony 14 października Dzień Edukacji Narodowej to nie tylko święto nauczycieli, wychowawców i pedagogów. To dzień, w którym uczniowie, podopieczni, rodzice, a także lokalne władze mogą docenić pracę wszystkich członków oświaty.

W czwartek, 13 października Dzień Edukacji Narodowej obchodzili nauczyciele  z Zespołu Szkół Zawodowych w Gołdapi, dnia następnego świętowało grono pedagogiczne z Liceum Ogólnokształcącego. W uroczystościach udział wzięła wicestarosta gołdapski Grażyna Barbara Senda oraz przewodniczący Rady Powiatu Stefan Piech . Uczniowie zadbali o wyjątkową oprawę artystyczną i muzyczną.

W Zespole Placówek Edukacyjno – Wychowawczych Dzień Nauczyciela obchodzono w piątek, 14 października. W uroczystym apelu udział wziął starosta gołdapski Andrzej Ciołek, który oprócz życzeń wręczył również nagrody. Nie zabrakło także  części artystycznej z udziałem wychowanków i nauczycieli placówki. Starosta obecny był również w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Gołdapi. Na obchody przybył z życzeniami i podziękowaniami za trud wkładany w codzienną pracę oraz niegasnącą pasję.

Dzień Edukacji Narodowej jest znakomitą okazją do wyróżnienia i nagrodzenia zasłużonych pracowników oświaty. W tym roku starosta gołdapski Andrzej Ciołek przyznał nagrody czterem pedagogom.

Tegoroczne obchody w każdej z placówek przebiegły w serdecznej atmosferze. Życzymy wszystkim pracownikom oświaty oraz ich podopiecznym, aby każdy dzień był równie radosny.

[Not a valid template]

Comments are closed.