Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Oldboyów

W sobotę, 19 stycznia pod patronatem honorowym starosty gołdapskiego odbył się Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Oldboyów im. Zenona Kowalewskiego. Organizatorem wydarzenia był Uczniowski Klub Sportowy Jaćwingowie Gołdap. Na hali OSiR rywalizowały ze sobą drużyny z Gołdapi (przy wsparciu kolegów z Ełku), Bartoszyc, Litwy, Kaliningradu i Białorusi. Podczas uroczystego otwarcia turnieju starosta Marzanna Wardziejewska skierowała do zawodników wyrazy uznania, co roku udowadniają bowiem, że sport jest dla ludzi w każdym wieku.

Rywalizacja na boisku była bardzo zacięta i pełna emocji. W rezultacie pierwsze miejsce na podium wywalczyła drużyna z Białorusi, drugie z Bartoszyc, trzecie z Gołdapi.  Wszystkim uczestnikom turnieju serdecznie gratulujemy.

Pełne wyniki:

I miejsce – Drużyna z Białorusi