Medal „ Za Zasługi dla Powiatu Gołdapskiego’’ otrzymał mł. bryg. inż. Grzegorz Jabłoński

Dnia 01.12.2016 r. o godzinie 14.30 w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gołdapi starosta gołdapski Andrzej Ciołek odznaczył medalem „ Za zasługi dla Powiatu Gołdapskiego”  mł. brg. inż. Grzegorza  Jabłońskiego. Pan Grzegorz Jabłoński, wieloletni pracownik, wyróżnił się dużym zaangażowaniem i rzetelnością.  Od lutego 2007 r. pełnił obowiązki starszego specjalisty ds. kontrolno – rozpoznawczych. Po 29 latach i 3 miesiącach przeszedł na zasłużoną emeryturę.

Swoją działalnością społeczną i zawodową  wywierał pozytywny wpływ na lokalną społeczność. Z dużym zaangażowaniem współpracował z dziećmi i młodzieżą ze szkół powiatu gołdapskiego, z zakresu bezpieczeństwa i udzielania pierwszej pomocy. Pełen szacunku dla innych i zawsze chętny do pomocy. Swoją postawą i działaniami wpłynął na dobry wizerunek instytucji państwowej, w której pracował.

Życzymy Panu Grzegorzowi realizacji dalszych planów i zamierzeń.