Maraton pisania wniosków – Otwarty Konkurs Ofert Powiatu Gołdapskiego

W związku z ogłoszeniem przez Powiat Gołdapski otwartego konkursu ofert dla organizacji pozarządowych Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku zaprasza stowarzyszenia i fundacje działające na rzecz mieszkańców powiatu gołdapskiego do konsultacji wniosków konkursowych.

Konsultacje odbędą się:

12 lutego (piątek) w Centrum Informacji Turystycznej w Gołdapi przy Fundacji Rozwoju Regionu Gołdap przy Placu Zwycięstwa 16  w godzinach 15.00-18.00

13 lutego (sobota) w Gminnej Bibliotece Publicznej w Baniach Mazurskich przy ul. Sportowej 2 w godzinach 10.00-12.00

Poprowadzi je Paulina Zajkowska, opiekun/konsultant Inkubatora Przedsiębiorczości Społecznej w Ełku, posiadająca wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu środków w konkursach samorządowych.

W celu umówienia się na konsultacje proszę o kontakt telefoniczny: 87 737 74 82/ 697 412 211 lub mailowy: paulina.zajkowska@adelfi.pl.