Koordynatorka dekady Ogólnopolskiego Programu  Moje Miasto bez elektrośmieci z gołdapskiej „Dwójki”

„Moje miasto bez elektrośmieci to autorski projekt organizacji ElektroEko, który łączy w sobie dwa aspekty -edukacji ekologicznej i społecznej odpowiedzialności biznesu. W tym roku obchodzimy jubileusz -10 lat istnienia programu. Do tej pory do programu przystąpiło ponad 3500 placówek z czego 1500 aktywnie współpracuje, organizuje zbiórki elektrośmieci i korzysta z Funduszu Oświatowego. Przez dekadę zebraliśmy prawie 5mln kg elektrośmieci, wyposażyliśmy 1000 placówek w nowoczesne pomoce dydaktyczne o łącznej wartości 1mln złotych. Na dotychczasowych sukcesach jednak nie poprzestajemy” – tak powitał gości Prezes Zarządu ElektroEko S.A. Grzegorz Skrzypczak

„Głównym celem programu Moje miasto bez elektrośmieci jest edukowanie dzieci i ich rodziców w zakresie postępowania z elektrośmieciami. Nauczyciele  realizujący założenia programu tworzą z nami sukces Mojego miasta bez elektrośmieci” – dodała  koordynator programu Anna Podsiadło.

Na scenę Teatru Syrena w Warszawie zaproszono  10 najaktywniejszych Koordynatorów Dekady”programu Moje miasto bez elektrośmieci. Wśród laureatów błyszczała też Gołdap, na równi z Warszawą, Zieloną Górą, Tomaszowem Mazowieckim, Laskami, Nowym Sączem, Mysłowicami.

„Z radością i ogromną  dumą odebrałam nagrody. Uczestniczyłam w debatach, wymieniłam doświadczenia, zaprosiłam też na wizytę do naszej urokliwej Gołdapi. W jubileuszowej odsłonie nie zabrakło nowości – spektaklu teatralnego Eko-Drużyna. Misja Elektrośmieć! Jeżeli chcesz obejrzeć spektakl, zapraszam…” – mówi Alina Oleszczuk

„Dziękuję całej gołdapskiej ekodrużynie za ten niepowtarzalny tytuł. Dziękuję za Państwa obecność, optymizm, empatię w moich działaniach,wsparcie i kibicowanie. Uśmiecham się do wszystkich wspierających mnie osób, bo z uśmiechem jest po prostu radośniej i łatwiej” -dodaje koordynatorka dekady z Gołdapi Alina Oleszczuk.

Wyróżnienie Koordynatorów dekady Ogólnopolskiego Programu  Moje Miasto bez elektrośmieci
Wyróznienie Koordynatorów dekady Ogólnopolskiego Programu  Moje Miasto bez elektrośmieci
Wyróznienie Koordynatorów dekady Ogólnopolskiego Programu  Moje Miasto bez elektrośmieci

Comments are closed.