KOMUNIKAT W SPRAWIE ZMIANY SIEDZIBY POWIATOWEJ BIBLIOTEKI PEDAGOGICZNEJ W GOŁDAPI

Szanowni Państwo, informujemy, iż w 27 czerwca 2016 r.  rozpoczęła się przeprowadzka Powiatowej Biblioteki Pedagogicznej w Gołdapi z dotychczasowej siedziby w Centrum Dydaktyczno-Szkoleniowym przy ul. Partyzantów 31 do budynku Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Gołdapi.

Mając na uwadze prace adaptacyjne w nowej siedzibie biblioteki planuje się otwarcie placówki 1 września br. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy Naszych czytelników i już dziś zapraszamy po wakacjach.

Szczere podziękowania składamy na ręce Pana Dariusza Juca, który wraz z grupą żołnierzy z 15. GOŁDAPSKIEGO PUŁKU PRZECIWLOTNICZEGO ofiarowali bezinteresowną pomoc w transporcie kilkutonowego księgozbioru.