„Kawa u władzy, czyli dzielnicowy nasz człowiek”

29 grudnia, pod hasłem „Kawa u władzy, czyli dzielnicowy nasz człowiek”, w ramach projektu „DOM, czyli Dzielnicowy Oddany Mieszkańcom” odbyło się spotkanie z mieszkańcami Bań Mazurskich i okolic. Uczestniczył w nim także starosta gołdapski Andrzej Ciołek. Spotkanie było doskonałą okazją do przełamania barier oraz swobodnej rozmowy z dzielnicowymi i włodarzami na temat podnoszenia poziomu bezpieczeństwa, a także wyrażenia swoich spostrzeżeń.

Trzy tygodnie wcześniej, na „spotkaniu przy kawie” swoje uwagi przekazali mieszkańcy Dubeninek i okolic. Udział w wydarzeniu wzięła wtedy również wicestarosta gołdapski Grażyna Barbara Senda.

Spotkania ph. „Kawa u władzy, czyli dzielnicowy nasz człowiek” zorganizowane zostały w ramach projektu „DOM, czyli DZIELNICOWY ODDANY MIESZKAŃCOM” w ramach rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem Bezpieczniej” im. Władysława Stasiaka na lata 2016 i 2017.