Jubileuszowy Turniej Charytatywny Halowej Piłki Nożnej „Bądźmy razem”

W niedzielę, 22 stycznia odbył się X już Turniej Charytatywny Halowej Piłki Nożnej „Bądźmy razem”. Organizatorami wydarzenia byli: Zespół Placówek Edukacyjno – Wychowawczych i Gołdapska Rada Sportu . Otwarcia imprezy dokonała wicestarosta gołdapski Grażyna Barbara Senda, dyrektor ZPE-W Anna Kuskowaka oraz prezes GRS Andrzej Sokołowski.

W zmaganiach sportowych uczestniczyły cztery drużyny: Rominta Gołdap, Pogoń Banie Mazurskie, Czarni Olecko i Śniardwy Orzysz. Zwycięzcami turnieju zostali Ci pierwsi. Podczas imprezy odbył się również „pojedynek VIPów” z udziałem samorządowców, organizatorów i wychowanków ZPE-W. Tradycyjnie już, w meczu pokazowym udział wziął starosta gołdapski Andrzej Ciołek. Atmosfera na trybunach była gorąca. W przerwach odbywały się licytacje gadżetów. W sumie dochód z całego turnieju wyniósł ponad 11 tys. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu sportowego wychowankom gołdapskiego Zespołu Placówek Edukacyjno- Wychowawczych.

Fot. Goldap.org.pl