IX Rodzinny Rajd Rowerowy

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią wystartowała dziś kolejna edycja Rodzinnego Rajdu Rowerowego zorganizowana przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gołdapi. Otwarcia imprezy dokonała dyrektor PCPR Małgorzata Gryszkowska oraz Wicestarosta Gołdapski Andrzej Ciołek. Uczestnicy wyruszyli z centrum miasta o godzinie 10:30, po czym do przejechania mieli trasę o długości ok. 7 km. Na mecie rajdu na wszystkich czekał ciepły posiłek oraz mnóstwo atrakcji, w tym konkursy z nagrodami.

Rodzinny Rajd Rowerowy to doskonała forma integracji oraz aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Tegoroczną edycję połączono z obchodami Dnia Dziecka. Wydarzenie cieszyło się sporym zainteresowaniem, brały w nim udział również rodziny z Ukrainy, które przebywają na terenie powiatu gołdapskiego. Prowadzącym imprezę był niezastąpiony duchem a przede wszystkim głosem Pan Stanisław Luty, a nad bezpieczeństwem uczestników czuwał zespół ratowników z GoldMedica w Gołdapi.

Organizatorom gratulujemy wspaniałego przedsięwzięcia, nie zawiodła ani pogoda, ani uczestnicy.

Szczególne podziękowania kierujemy do wolontariuszy 18+ za przekazanie ręcznie wykonanych maskotek, które z pewnością sprawiły uśmiech niejednemu z najmłodszych uczestników rajdu.

Comments are closed.