„Indygo, ultramaryna, żółć i czerwień”

Starosta gołdapski Marzanna Wardziejewska i wicestarosta Andrzej Ciołek obejrzeli dziś wystawę prac Doroty i Bernarda Nowosadów „Indygo, ultramaryna, żółć i czerwień”. Wystawa składa się z przedmiotów nawiązujących do syntetycznie i symbolicznie potraktowanych sylwetek człowieka.

Ekspozycja czynna jest od 3 do 31 sierpnia 2021 r. w Izbie Regionalnej „Muzeum Ziemi Gołdapskiej im. M.M. Ratasiewicza”, w II budynku muzealnym przy ul. Kościuszki 30 A, w dniach czwartek – piątek 10:00 – 18:00.

Wystawa prac Doroty i Bernarda Nowosad „Indygo, ultramaryna, żółć i czerwień”.
Starosta gołdapski Marzanna Wardziejewska i wicestarosta Andrzej Ciołek oglądają wystawę prac Doroty i Bernarda Nowosad „Indygo, ultramaryna, żółć i czerwień”.
Wystawa prac Doroty i Bernarda Nowosad „Indygo, ultramaryna, żółć i czerwień”.

Comments are closed.