III Turniej piłki siatkowej drużyn OSP i PSP o Puchar Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP za nami

W niedzielę, 22 lipca w Surminach odbył się III Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Drużyn OSP i PSP o Puchar Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gołdapi. Docelowo impreza miała odbyć się tydzień wcześniej, jednak ze względu na złe warunki atmosferyczne organizatorzy zmuszeni byli ją przełożyć. Przeczucie nie zwiodło, bo nowy termin okazał się być idealnym na przeprowadzenie rozgrywek.

Na uczestników imprezy czekały smaczne przekąski, a także moc atrakcji przygotowanych zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

W turnieju rywalizowały ze sobą cztery drużyny: PSP w Gołdapi, OSP w Surminach, OSP Grabowo i gościnnie OSP Grodzisko. Po zaciętej rywalizacji zwyciężyła ekipa OSP Surminy, a pełna klasyfikacja wyglądała następująco:

1. miejsce – OSP Surminy

2. miejsce – OSP Grabowo

3. miejsce – OSP Grodzisko

4. miejsce PSP – Gołdapi

Starosta gołdapski Andrzej Ciołek, będący jednocześnie prezesem Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gołdapi doceniając podjętą cztery lata temu inicjatywę, podziękował za wkład w krzewienie sportu i pogratulował strażakom z OSP Surminy dobrej, a przede wszystkim bezpiecznej organizacji Turnieju.

Po rozdaniu nagród, pucharów i dyplomów uczestnicy turnieju uwiecznili wydarzenie wspólnym zdjęciem.

Fot. OSP SURMINY