II Targi Pracy za nami

Pod patronatem honorowym starosty gołdapskiego odbyły się II Targi Pracy w Gołdapi zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pacy.

15 marca hala OSiR tętniła życiem. Wszystko za sprawą obecnych na targach pracodawców, jednostek związanych z rynkiem pracy , organizacji pozarządowych, instytucji mundurowych, przedstawicieli szkół i uczelni, osób poszukujących zatrudnienia oraz młodzieży szkolnej, a nawet przedszkolaków. Oficjalnego otwarcia imprezy  dokonał starosta gołdapski Andrzej Ciołek i dyrektor PUP Wojciech Hołdyński.

Targi Pracy i Edukacji adresowane są do wszystkich osób poszukujących zatrudnienia, a także do młodzieży, która właśnie na tym etapie życia stoi przed bardzo ważnym wyborem dalszej drogi zawodowej. To doskonała okazja do pogłębienia wiedzy, wymiany doświadczeń, a także przybliżenia własnej oferty zatrudnieniowej, rozwojowej lub szkoleniowej osobom zainteresowanym podjęciem pracy bądź edukacji w danym zawodzie.

Tegoroczne Targi Pracy cieszyły się wyjątkowo dużym zainteresowaniem. Na odwiedzających czekało ponad 40 stoisk, na których mogli znaleźć materiały promocyjne. Zainteresowani mogli skosztować słodkich wypieków, skorzystać z relaksującego masażu dłoni i pleców. Podczas targów pomocą nieustannie służyli pracownicy PUP w Gołdapi. Duży ukłon w ich stronę za zorganizowanie już drugiej tego typy imprezy, którą z pewnością mogą zaliczyć do udanych. Serdecznie gratulujemy organizatorom i życzymy sukcesu w przyszłym roku.