Graliśmy dla naszych wspaniałych kibiców!

Pełni sportowej złości po przegranym meczu w Kętrzynie do wczorajszego spotkania przystąpiliśmy bardzo skoncentrowani. Główne założenia to dobra gra w obronie i jak najmniej błędów w ataku. Początek był bardzo udany, przewaga naszej drużyny rosła. Do przerwy prowadziliśmy 17:9. Mecz był bardzo szybki, nasze straty piłki były natychmiast wykorzystywane przez drużynę z Białegostoku. Wysokie prowadzenia pozwoliło, aby w meczu zagrał każdy zawodnik z ławki, a pierwszy skład nieco odpoczął. Bardzo dobre spotkanie rozegrał Mieczysław Ćwikowski i bramkarz Tomasz Stankiewicz. Za dwa tygodnie mecz z Siemiatyczami, którzy są liderem tabeli. Łatwo się nie poddamy, obiecujemy walkę do ostatniego gwizdka. Jedno jest tylko pewne, kibiców mamy najwspanialszych i najwierniejszych.

Mecz odbył się przy wsparciu Gminy Gołdap i Starostwa Powiatowego w Gołdapi.

Jaćwingowie Gołdap