Eliminacje powiatowe do Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy o Obronie Cywilnej

W Starostwie Powiatowym w Gołdapi odbyły się dziś eliminacje powiatowe do Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy o Obronie Cywilnej.
Do eliminacji zostały zgłoszone dwa zespoły: Zespół Szkół Zawodowych, który reprezentują Wiktoria Mentel i Patryk Zajkowski oraz Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II reprezentowane przez Urszulę Jurgielewicz i Michała Olszewskiego.
Drużyny miały za zadanie rozwiązać test z wiedzy obejmującej zagadnienia obrony cywilnej, a następnie praktycznie udzielić pierwszej pomocy osobie nieprzytomnej oraz odpowiedzieć na pytania z zakresu obrony cywilnej i ogólnych zasad ruchu drogowego.

Najwięcej punktów zdobyła drużyna z Liceum Ogólnokształcącego, która będzie reprezentowała powiat gołdapski w Wojewódzkiej Olimpiadzie Wiedzy o Obronie Cywilnej.

Na ręce uczestników i ich opiekunów, starosta gołdapski Marzanna Wardziejewska złożyła serdeczne gratulacje wraz z pamiątkowymi dyplomami oraz symbolicznymi pucharami i upominkami.

Uli i Michałowi,  którzy po raz kolejny odnieśli sukces na etapie powiatowym, życzymy wysokiego miejsca w etapie wojewódzkim. Powodzenia!

Powodzenia!