Dzień Otwarty w Zespole Szkół Zawodowych w Gołdapi

We wtorek, 25 kwietnia w Zespole Szkół Zawodowych w Gołdapi odbył się Dzień Otwarty Szkoły pod hasłem „ Dobrze mieć zawód”. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Wśród przybyłych gości był starosta gołdapski Andrzej Ciołek i wicestarosta Grażyna Barbara Senda.

Spotkanie otworzyła dyrektor szkoły Mirosława Równa. Na zgromadzonych gimnazjalistów czekały niespodzianki m.in.: konkurs z nagrodami, program artystyczny, który przygotowała młodzież z Zespołu Szkół Zawodowych pod kierunkiem Pani Eweliny Sawościan  i Pani Emilii Wołyniec. Na scenie pojawili się także absolwenci szkoły – Pani Aleksandra Sieczkowska i Pan Marek Jurewicz wraz ze swoją grupą taneczną. Goście mogli skosztować słodkości przygotowanych przez uczniów klasy 3tgt-t pod kierunkiem pani Lilii Szymko.

Uczniowie zapoznali się z ofertą szkoły. W 4-letnim technikum można zdobyć zawód informatyka (nowy kierunek, klasa pod patronatem MON), mechanika, logistyka, technika budownictwa, pojazdów samochodowych, technika turystyki lub hotelarstwa, technika żywienia i handlowca.

W 3-letniej szkole branżowej ZSZ uczniowie mają możliwość nabycia zawodu mechanika pojazdów samochodowych, ślusarza, kucharza, sprzedawcy, murarza, tynkarza, montera zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, stolarza, fryzjera i wielu innych.

Informacje o rekrutacji do ZSZ w Gołdapi na rok szkolny 2017/2018 znajdują się pod adresem: http://zszgoldap.superszkolna.pl/cms/10238/rekrutacja. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoły.

Comments are closed.