Dzień Dziecka w Sołectwie Zatyki

4 czerwca był wspaniałym dniem dla wszystkich małych mieszkańców naszego sołectwa Zatyki, gdyż świętowaliśmy Dzień Dziecka. Dzięki ogromnemu wsparciu burmistrza i starosty gołdapskiego oraz innych sponsorów przygotowaliśmy wiele atrakcji dla maluchów. Zaprosiliśmy animatorów, którzy zaplanowali i zrealizowali program, przy którym wszyscy świetnie się bawili i uśmiechali. Dzieci z radością brały udział w grach i zabawach, za które otrzymały wiele nagród. Nie zabrakło również lodów, waty cukrowej, owoców, słodkiego poczęstunku oraz ogniska z kiełbaskami. Wszyscy mali uczestnicy otrzymali paczki. Ogromnym zaskoczeniem dla naszych pociech była wizyta specjalnych gości ze służb mundurowych z Placówki Straży Granicznej w Gołdapi, którzy przygotowali program edukacyjny wraz z ciekawą prezentacją wyposażenia. Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie sponsorom, którymi byli: Urząd Miejski w Gołdapi, Starostwo Powiatowe w Gołdapi, KB Project,Koło Gospodyń Wiejskich w Wilkasach, Hurtownia Elektryczna Proniek, Majster PPUH Marek Pietraszewski , Centrum Handlowe Impuls, Henkel, TerazGoldap.pl goldap.info, Straż Graniczna, PHU Top Finish i Delphia.

Sołtys i Rada Sołecka Sołectwa Zatyki