Dzieci z wizytą u Pana Starosty

W dniu wczorajszym Starostwo Powiatowe w Gołdapi odwiedzili wychowankowie Domu Świętej Faustyny „Nie lękajcie się”. Pracę urzędników przybliżyła gościom naczelnik Wydziału Organizacyjnego Anna Makowska. Dzieci mogły zobaczyć m.in. gdzie podejmowane są ważne dla powiatu decyzje, gdzie i jak można zarejestrować samochód. Z życzeniami miłego dnia odwiedziły również wicestarostę Grażynę Barbarę Sendę. Zwiedzanie zakończyło się w gabinecie starosty gołdapskiego Andrzeja Ciołka. Największe zainteresowanie wzbudził fotel, na którym dzieci robiły pamiątkowe zdjęcia.

Kiedy pytania najmłodszych już się wyczerpały, starosta zaprosił swoich gości na krótki spacer i słodki deser. Podczas spotkania panowała ciepła atmosfera. Przy stole dzieci opowiadały o swoich zainteresowaniach, pasjach, ulubionych potrawach.  Ogromną radość sprawiły im prezenty i słodycze, którymi zostały obdarowane na zakończenie tego miłego spotkania. Nie pozostały dłużne, starosta otrzymał piękne podziękowania i bezcenne uśmiechy na rozpromienionych dziecięcych twarzach.