Dołącz do akcji ,,NA NIEBIESKO DLA AUTYZMU”

W związku ze zbliżającym się 2 kwietnia Światowym Dniem Świadomości Autyzmu, Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Gołdapi zwraca się z uprzejmą prośbą, by w tym dniu dołączyli Państwo do naszej akcji ,,NA NIEBIESKO DLA AUTYZMU”. Udział w  tym wydarzeniu polega na wykonaniu zdjęcia z niebieskim motywem i zamieszczeniu go w komentarzu pod postem z hasztagiem:

#2kwietnia#zpewdlaautyzmu#zpewnaniebiesko#naniebieskodlaautyzmu#swiatowydzienswiadomosciautyzmu

Chcemy zwrócić uwagę jak największej części naszego społeczeństwa na problemy, z jakimi na co dzień borykają się osoby z autyzmem. Podnosimy temat społecznej, wspólnej odpowiedzialności za ich los i komfort funkcjonowania wśród osób neurotypowych. Dlatego tak ważne jest, aby zrozumieć, czym jest autyzm i jak wielu ludzi w naszym otoczeniu dotyczy.

Serdecznie zapraszamy!

Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Gołdapi

Światowy Dzień świadomości Autyzmu został ustanowiony przez Organizację Narodów Zjednoczonych. Motywem tych obchodów jest kolor niebieski. Z tej okazji zapraszamy do wspólnej zabawy. Dowolnym niebieskim akcentem pokaż, że jesteś solidarny Z OSOBAMI ZE SPEKTRUM AUTYZMU! Zrób fotkę i zamieść ją w komentarzu pod postem z hasztagiem: #2kwietnia #zpewdiaautyzmu #zpewnaniebiesko #naniebieskodlaautyzmu #swiatowydzienswiadomosciautyzmu Pokaż, że rozumiesz wage problemu, że chcesz wiedzieć o nim więcej, że możemy na Ciebie liczyć! Dla Ciebie to mała rzecz, dla nas coś naprawdę ważnego!!! ZPEW w Goldapi gra w NIEBIESKI! Zagraj z nami online! Nie bądź zielony w temacie AUTYZMU, w kwietniu bądź NIEBIESKI! Niech ten dzień, dzięki naszemu wspólnemu zaangażowaniu będzie wyjątkowy a przede wszystkim zwróci uwagę spoleczeństwa na problemy Osób z AUTYZMEM i Ich Rodzin. BĄDŹMY RAZEM ONLINE!!!

Comments are closed.