Dobre informacje dla mieszkańców powiatu gołdapskiego.

Owocne spotkanie z Marszałkiem Woj. Warmińsko-Mazurskiego Marcinem Kuchcińskim oraz Radnym Sejmiku Woj. Warmińsko-Mazurskiego Jarosławem Słomą.

Podczas spotkania Marszałek, przekazał długo wyczekiwaną wiadomość: ruszyły procedury dotyczące realizacji inwestycji- modernizacja drogi wojewódzkiej nr 651, która na pewno przedłoży się na poprawę bezpieczeństwa naszych mieszkańców oraz turystów, tak chętnie odwiedzających nasz powiat.

I kolejna bardzo dobra wiadomość o nowym rządowym programie pomocy, który będzie skierowany do regionu Warmii i Mazur, szczególnie do samorządów nadgranicznych. Czekamy na szczegóły!

Bardzo serdecznie dziękujemy Marszałkowi Woj. Warmińsko-Mazurskiego Marcinowi Kuchcińskiemu oraz Radnemu Sejmiku Woj. Warmińsko-Mazurskiego Jarosławowi Słoma za konstruktywne spotkanie i bardzo dobre wiadomości dla mieszkańców naszego powiatu.

Cieszymy się, że nasza wieloletnia współpraca, a także wszystkie podjęte działania przyczynią się do dalszego rozwoju powiatu gołdapskiego.

Comments are closed.