Cała Polska czyta dzieciom – „Niech żyje współpraca”

Ze względu na panujące obostrzenia związane z epidemią koronawirusa akcja Cała Polska czyta dzieciom nie odbyła się w tradycyjny sposób jak to było dotychczas.

Biblioteka Publiczna w Gołdapi przekazała dyrekcji szkół podstawowych nr 1, 3 i 5 w Gołdapi  film „Niech żyje współpraca” nagrany przez bibliotekę oraz książki i słodycze z logo akcji, które zostały zakupione w ramach udzielonego Honorowego Patronatu Burmistrza Gołdapi udział w akcji wzięło 195 przedszkolaków.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Biblioteka Publiczna w Gołdapi

1.	Grupa dzieci siedząca na materacach, na tle kolorowych szafek. Dzieci prezentują książkę o czerwonej okładce 2.	Grupa dzieci siedząca przodem do tablicy interaktywnej na której wyświetlony jest film. 3.	Grupa dzieci stojąca przy tablicy interaktywnej. Troje z nich siedzi  na podłodze 4.	Grupa dzieci stojąca przy tablicy interaktywnej. Część z nich siedzi  na podłodze 5.	Grupa dzieci siedząca przodem do tablicy interaktywnej na której wyświetlony jest film 6.	Grupa dzieci siedząca na niebieskim materacu z opiekunem. Wszyscy czytają książki 7.	Grupa dzieci siedzi przy stolikach. Jedna z pań ubrana na czarno rozdaje dzieciom czerwone książki. Druga pani ubrana na ciemnio trzyma kilka czerwonych książek. 8.	Grupa dzieci siedząca przy stolikach i oglądająca wyświetlany film na tablicy interaktywnej 9.	Grupa dzieci z opiekunem siedzące na czarnym dywanie, na tle kolorowych szafek. Dzieci prezentują książkę o czerwonej okładce 10.	Grupa dzieci siedząca przy stolikach i czytająca książki 11.	Pani dyrektor szkoły podstawowej numer 5 w Gołdapi prezentuje czerwoną książkę pod tytułem Bajki rymowanki, obok niej stoi bibliotekarka i dyrektor Biblioteki Publicznej w Gołdapi. Przed nimi na stoliku znajduje się dużo książek. 12.	Dzieci siedzą przy stoliku i przeglądają książki 13.	Grupa dzieci prezentująca książkę Bajki rymowanki 13.	Grupa dzieci prezentująca książkę Bajki rymowanki 15.	Grupa dzieci siedząca przodem do tablicy interaktywnej na której wyświetlony jest film 16.	Grupa dzieci siedząca na podłodze. Wszystkie dzieci przeglądają książki 17.	Grupa dzieci siedząca przodem do tablicy interaktywnej na której wyświetlony jest film 18.	Pani dyrektor i bibliotekarka Biblioteki Publicznej w Gołdapi stojące wraz z dyrektorem i nauczycielem szkoły podstawowej nr 3 w Gołdapi na holu szkolnym. 19.	Pani dyrektor i bibliotekarka Biblioteki Publicznej w Gołdapi stojące wraz z dyrektorem i nauczycielem szkoły podstawowej nr 3 w Gołdapi na holu szkolnym. 20.	Nauczyciel prezentujący książki. Obok stają dzieci w strojach sportowych 21.	Pani dyrektor i bibliotekarka Biblioteki Publicznej w Gołdapi stojące wraz z panią dyrektor szkoły podstawowej numer 1 w Gołdapi prezentuje czerwone książki pod tytułem Bajki rymowanki.

Comments are closed.