“Bitwa Regionów” – konkurs kulinarny dla Kół Gospodyń Wiejskich

Zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich do wzięcia udziału w konkursie kulinarnym pt. „Bitwa Regionów”, organizowanym przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa w Warszawie. Celem konkursu jest promowanie regionalnych potraw oraz bogactwa i różnorodności lokalnych tradycji kulinarnych.

Zadaniem Kół Gospodyń Wiejskich będzie przygotowanie opisu receptury i przepisu wykonania tradycyjnej potrawy regionalnej charakterystycznej dla regionu działania KGW oraz przygotowanie potrawy i wykonanie jej prezentacji w formie krótkiego filmu wideo.

Zgłoszenia można wysyłać do 30 czerwca br. drogą elektroniczną za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Szczegółowe informacje o konkursie wraz z regulaminem i harmonogramem przebiegu wydarzenia znajdują się na oficjalnej stronie konkursu https://bitwaregionow.pl/

MINISTERSTWO ROLNICTWA I ROZWOJU WSI Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa BITWA regionów VI edycja konkursu kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich Zgłoszenia do 30 czerwca 2021! sprawdź regulamin i formularz www.bitwaregionow.pl