Bezpłatne spotkania informacyjne z cyklu „Środa z funduszami”

Zapraszamy na kolejne bezpłatne spotkania informacyjne z cyklu „Środa z funduszami”. Zapraszamy pracowników MŚP i osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą.

Spotkania z cyklu „Środa z funduszami” są organizowane w całej Polsce przez Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w każdą pierwszą środę miesiąca. Podczas bezpłatnych spotkań prowadzonych przez specjalistów ds. Funduszy Europejskich zostaną zaprezentowane podstawowe założenia, zasady, cele wykorzystywania środków unijnych w perspektywie finansowej 2014-2020 w ujęciu poszczególnych grup odbiorców.

Terminy i miejsce spotkań

9 listopada 2016 roku
Ełk: Sale Bankietowe Czajka, ul. Magazynowa 6,

Początek od godz. 10.00.

Warunki uczestnictwa:

1) warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres mailowy odpowiedniego PIFE do 3 listopada 2016 r. do godz 14,
2) potwierdzenie mailowe zakwalifikowania się na spotkanie przesłane przez organizatorów spotkania (potwierdzenia wysyłane będą po zakończeniu rekrutacji).

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Rekrutacja zaczyna się
od 26 października 2016 r.

Zgłoś nieobecność

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak ponosimy koszty jego organizacji, nawet za zgłoszone a niewykorzystane miejsca. Dlatego prosimy o poinformowanie o nieobecności na spotkaniu, pomimo wcześniejszej rejestracji i potwierdzenia uczestnictwa.

Ta zasada przyczyni się do wydatkowania środków publicznych w sposób celowy i oszczędny.

Dodatkowe informacje

Spotkanie w Ełku: tel. 87 734 11 09/10,
email: lpielk@warmia.mazury.pl

Dokumenty do pobrania:

program-spotkania_09-11-2016_elk

formularz-zgloszeniowy-3

Comments are closed.