Jubileusz 25-lecia działalności Szkoły Muzycznej I stopnia im. prof. W. J. Raczkiewicza w Gołdapi

Dzisiaj w sali widowiskowej Domu Kultury w Gołdapi odbyła się wyjątkowa uroczystość – Jubileusz 25-lecia działalności Szkoły Muzycznej I stopnia im. prof. W. J. Raczkiewicza w Gołdapi.

Na widowni byli obecni: rodzice, nauczyciele, zaproszeni goście oraz gość honorowy żona profesora, pani Janina Raczkiewicz.

Podczas uroczystości na ręce Dyrektora Dariusza Michałowskiego wpłynęło wiele gratulacji i życzeń od zaproszonych gości. Nie zabrakło pięknych utworów muzyki klasycznej w wykonaniu uczniów i nauczycieli.

Dzisiejsza uroczystość była również okazją do wręczenia nagród oraz podziękowań wszystkim tym, którzy przyczynili się do rozwoju i sukcesu szkoły.

Uczestnicząca w wydarzeniu starosta Marzanna Wardziejewska w imieniu samorządu powiatowego pogratulowała całej Społeczności Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. prof. W. J. Raczkiewicza oraz życzyła aby każdy koncert, każda lekcja i każde spotkanie były okazją do odkrywania nowych możliwości, a dźwięki, które rozbrzmiewają w murach Szkoły, niosły radość i harmonię.

Niech kolejne lata będą równie piękne i pełne niezapomnianych chwil!

Comments are closed.