25 lat Straży Granicznej – życzenia od Starosty Gołdapskiego

Z okazji 25-lecia Straży Granicznej składam Funkcjonariuszom i Pracownikom cywilnym Straży Granicznej najserdeczniejsze życzenia dalszych sukcesów zawodowych oraz niesłabnącej energii w realizacji wszelkich planów i zamierzeń służbowych.

Dziękuję za rzetelną służbę i ogromny wkład w zapewnienie bezpieczeństwa obywateli. Wiem, że Wasza służba wymaga pełnej dyspozycyjności, ciągłego szkolenia i szlachetnej postawy moralnej. Od Waszego profesjonalizmu i zaangażowania zależy życie i zdrowie obywateli, co świadczy o bardzo wysokiej randze zawodu strażnika granicznego.

Życzę  wytrwałości w pokonywaniu nowych wyzwań oraz szczęścia i satysfakcji, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Niech ten wyjątkowy Jubileusz  będzie dla Państwa chlubą i powodem do dumy.

Andrzej Ciołek