103. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Tradycyjnie już, mieszkańcy powiatu gołdapskiego rozpoczęli obchody Narodowego Święta Niepodległości w sportowym duchu. Najpierw rozgrzewka w rytmach zumby, a później udział w sztafecie 11.11.11.11.11 organizowanej przez Gołdap Centrum Wolontariatu. Powiat gołdapski reprezentowała starosta gołdapski Marzanna Wardziejewska i wicestarosta Andrzej Ciołek. Zaraz po biegu odbył się Quest z nagrodami.

Następnie, punktualnie o godzinie 12:00, w ramach akcji „Niepodległa do hymnu!” odśpiewano hymn państwowy 🇵🇱

Starosta gołdapski i wicestarosta podczas rozgrzewki, wśród innych uczestników sztafety.
Starosta gołdapski i wicestarosta oraz przedstawiciele gołdapskiego SANEPIDU przygotowują się do startu w sztafecie.
Mieszkańcy Gołdapi trzymają duża flagę Polski i śpiewają hymn.