Życzenia z okazji Święta Policji

policja logo

Z okazji Święta Policji składamy wszystkim Funkcjonariuszom oraz Pracownikom Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi najserdeczniejsze życzenia dobrego zdrowia, optymizmu oraz szczęścia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

Niech trudna i odpowiedzialna służba będzie dla Was źródłem satysfakcji, niech codzienna praca i wysiłek wkładany w umacnianie praworządności przynosi Wam społeczne uznanie i szacunek, a mieszkańcom – coraz większe poczucie bezpieczeństwa.

Dziękujemy za pełną poświęcenia służbę, za wytrwałość, za rzetelne i profesjonalne wypełnianie obowiązków służbowych, za działania, jakie podejmujecie na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa oraz utrzymanie ładu i porządku publicznego w naszym powiecie.

Andrzej Ciołek

Przewodniczący Rady Powiatu