Znamy wyniki pierwszego rzutu Turnieju „Streetball – Gołdapska Liga 2017. Edycja wiosenna”

W piątek, 7 kwietnia na sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego w Gołdapi, pod patronatem honorowym starosty gołdapskiego Andrzeja Ciołka rozegrano pierwszy rzut Turnieju „Streetball – Gołdapska Liga 2017. Edycja wiosenna”. W pierwszej kolejce rozegrano 14 meczy. Na czele tabeli uplasował się zespół Żeroma Supersonics (Kamil Kozłowski, Tomasz Zawadko, Mateusz Zawadko, Sebastian Wawrukiewicz) uzyskując komplet punktów. Drugie miejsce zajmuje drużyna Na Pół Etatu (Jakub Kowalewski, Radosław Dziankowski, Damian Dziankowski, Mateusz Szynder), a trzecie zespół LSG (Maciej Kamiński, Michał Pietruszewski, Adrian Prześniak, Hubert Kozłowski). W klasyfikacji indywidualnej prowadzi Kamil Kozłowski, który zdobył 42 punkty w czterech meczach.

Drugi rzut Ligi odbędzie się 21 kwietnia. Serdecznie zapraszamy.

 

Wyniki:

Nr  meczu I rzut 2017.04.07 Wynik meczu
1 Rakiety – OSIR 6:14
2 Na pół etatu – XIGDHL 14:4
3 LSG – Lepsza strona Gołdapi 3:2
4 Trz3trzy – Żeroma Supersonics 4:17
5 OSIR – Żeroma Supersonics 7:9
6 Lepsza strona Gołdapi – Trz3trzy 5:2
7 XIGDHL – LSG 9:13
8 Rakiety – Na pół etatu 4:11
9 Na pół etatu – LSG 9:3
10 LSG – Rakiety 4:10
11 Trz3trzy – XIGDHL 4:7
12 Żeroma Supersonics – Lepsza strona Gołdapi 19:0
13 OSIR – Lepsza strona Gołdapi 18:2
14 XIGDHL – Żeroma Supersonics 2:14

 

 

Tabela punktowa

 3pkt – wygrana, 2pkt – remis, 1pkt – przegrana.

Miejsce po rzucie I Drużyna Punkty Ilość

meczy

Punkty +

(zdobyte)

Punkty –

(stracone)

1 Żeroma Supersonics

( Kamil Kozłowski, Tomasz Zawadko, Mateusz Zawadko, Sebastian Wawrukiewicz )

12 4 58 25
2 Na Pół Etatu

(Jakub Kowalewski, Radosław Dziankowski, Damian Dziankowski, Mateusz Szynder)

9 3 34 11
3 LSG

 ( Maciej Kamiński, Michał Pietruszewski, Adrian Prześniak, Hubert Kozłowski)

8 4 23 30
4 OSIR

( Przemysław Siwczyński, Hubert Małysko, Andrzej Kudosz, Łukasz Muszyński )

7 3 39 17
5 XIGDHL

( Jakub Karolak, Kamil Godlewski, Michał Sznurkowski, Jacek Szrejder )

6 4 20 45
6 Lepsza Strona Gołdapi

( Eryk Kowalewski, Kajetan Balcerek, Marcin Gawza, Konrad Poreda )

6 4 9 41
7 Rakiety

( Wojciech Jagiełko, Adrian Świerzbin, Krystian Matławski, Mariusz Sikorski )

5 3 20 39
8 Trzy 3 trzy

( Radosław Lelo, Bartek Gryniewicz, Filip Małysko, Ruben Marcinowski )

3 3 9 69

 

Klasyfikacja indywidualna po pierwszym rzucie.

 

Miejsce Nazwisko i imię Zdobyte punkty
1 Kozłowski Kamil 42
2 Małysko Hubert 20
3 Dziankowski Radosław 15
4 Pietruszewski Michał 14
5 Wawrukiewicz sebastian 13
6 Bukowski 12
7-8 Szynder Mateusz 11
  Matławski Krystian 11
9 Siwczyński Przemysław 8
  Dziankowski Damian 6
10-14 Marcinowski Ruben 7
  Żbikowski Daniel 7
  Zawadko Mateusz 7
  Świerzbin Adrian 7
15-16 Kamiński Maciej 6
  Muszyński Łukasz 6
17 Kudosz Andrzej 5
18-19 Sztuk Mateusz 3
  Balcerek Kajetan 3
20-25 Kozłowski Hubert 2
  Kowalewski Eryk 2
  Kowalewski Jakub 2
  Gawza Marcin 2
  Gryniewicz Bartłomiej 2
26-27 Sikorski Mariusz 1
  Jagiełko Wojciech 1
  Prześniak Adrian 1
     
     
     
Pin It

Comments are closed.