Zapraszamy na III powiatowy turniej piłki siatkowej drużyn OSP i PSP o „Puchar Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP

DRUHNY, DRUHOWIE, SYMPATYCY STRAŻY POŻARNEJ!!!

Zapraszamy wszystkich strażaków z powiatu gołdapskiego do udziału w III już edycji turnieju piłki siatkowej drużyn OSP i PSP o „Puchar Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP.”
Turniej odbędzie się 15.07.2018 ( niedziela) o godzinie 12:00 na boisku „BIELIK” przy świetlicy wiejskiej w Surminach.
Mamy wiele atrakcji w programie dlatego zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą bliżej poznać pracę strażaka czy sprzęt z jakim ma styczność. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych w postaci zabaw i konkursów z nagrodami.
Gwarantujemy dobrą zabawę, poczęstunek dla wszystkich gości oraz nagrody dla uczestników rywalizacji.

Drużyny prosimy o zgłoszenia do 8 lipca pod nr tel. 692-877-644, gdzie również można uzyskać szczegółowe informację dotyczące turnieju.

Do zobaczenia ?

OSP Surminy