XV edycja Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP

Szanowni Państwo,

rozpoczął się nabór wniosków do XV edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP.

W gronie instytucji zaproszonych do zgłaszania przedsiębiorstw z całej Polski znalazł się Związek Powiatów Polskich, w związku z tym Starosta Gołdapski Andrzej Ciołek zachęca do składania wniosków i przedstawiania kandydatur podmiotów gospodarczych, które zasługują na uhonorowanie.

Nagroda Gospodarcza Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej jest uhonorowaniem przedsiębiorstw, które przyczyniają się do rozwoju gospodarki narodowej, przestrzegają zasad odpowiedzialnego biznesu, promują pozytywny wizerunek Polski oraz stanowią wzór funkcjonowania dla innych przedsiębiorstw.

Zgłoszenia (na odpowiednim formularzu zgłoszeniowym dostępnym na podanej niżej stronie) prosimy dostarczyć do Biura Obsługi Mieszkańca Starostwa Powiatowego w Gołdapi do 15 sierpnia br. Osobą do kontaktu jest Anna Podciborska, tel. 87 615 44 04.

Regulamin Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP  i wnioski dostępne są pod linkiem: